Naše riešenia sú zákazníkmi vysoko uznávané a spoľahlivé a spĺňajú neustále sa meniace finančné a sociálne požiadavky na najlepšiu cenu za diely reproduktorov P-Audio 15″ v čínskom štýle. Ak máte záujem o naše riešenie, neváhajte nás kontaktovať. Prekvapíme vás kvalitou a cenou.
Naše riešenia sú zákazníkmi vysoko uznávané a spoľahlivé a spĺňajú neustále sa meniace finančné a sociálne požiadavky.Cena rámu PA a dielov PA reproduktorov v ČíneKeďže svetová ekonomická integrácia prináša výzvy a príležitosti pre xxx priemysel, naša spoločnosť si vďaka tímovej práci, kladeniu väčšej kvality, inováciám a vzájomnému prospechu je dostatočne istá, aby našim klientom úprimne ponúkla kvalifikované riešenia, konkurencieschopné ceny a skvelé služby a spoločne s našimi priateľmi vybudovala lepšiu budúcnosť v duchu vyššej, rýchlejšej a silnejšej cesty tým, že bude pokračovať v našej disciplíne.
Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy,
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | 316L Nerezová oceľ |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
Stojan na koše s modulovým pripojením
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Namontované na oboch vodiacich lištách z nehrdzavejúcej ocele
Rýchloupínací prívod vody, preplachovacia voda zo zadnej strany komory do každého vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 158 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 528 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 566 mm |
| Čistá hmotnosť | 3 kg |