Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
Rozdelené na dve vrstvy pre naplnenie sieťového podnosu
Vstavané rotačné rozprašovacie rameno
Ručné push-pull čistenie vstupnej a výstupnej komory
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 230 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 528 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 584 mm |
| Čistá hmotnosť | 5,6 kg |

Spoločnosť XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je popredný výrobca umývačiek laboratórneho skla so sídlom v meste Hangzhou v provincii Zhejiang v Číne. XPZ sa špecializuje na výskum, výrobu a obchod s automatickými umývačkami skla, ktoré sa používajú v biofarmaceutickom priemysle, zdravotníctve, kontrolách kvality, monitorovaní potravín a petrochemickom priemysle.
Spoločnosť XPZ sa zaviazala pomáhať riešiť všetky druhy problémov s čistením. Sme hlavným dodávateľom pre čínske inšpekčné orgány a chemické podniky. Značka XPZ sa medzitým rozšírila do mnohých ďalších krajín, ako je India, Spojené kráľovstvo, Rusko, Južná Kórea, Uganda, Filipíny atď. Spoločnosť XPZ poskytuje integrované riešenia založené na individuálnom dopyte vrátane výberu produktov, školenia inštalácie a obsluhy atď.
Získame viac podnikových výhod, aby sme mohli poskytovať inovatívne produkty s vysokou kvalitou a vynikajúcimi službami, aby sme si udržali dlhodobé priateľstvo.
XPZ Factory

Výstava

