Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kôš na čistenie vstrekovania, Stojan na koše na čistenie vstrekovania, Vstrekovací modul
Používa sa na čistenie laboratórneho skla, ako je Erlenmeyerova banka, trojuholníková banka, banka s okrúhlym dnom, banka s plochým dnom, odmerná banka a odmerka.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Vstrekovacia tryska | ф 2,5 mm x H110 mm; ф 4 mm x V160 mm; ф6 x mm H220 mm |
| Počet trysiek | 21 ks |
| Počet držiteľov | 14 ks |
| Umiestnenie pružín | 14 ks |
| Povrchová úprava držiakov | PA |
| Držiak na kríž | 7 ks |
Stojan na čistiaci kôš vstrekovacieho modulu s pripojovacím portom
Zaťaženie naľavo a napravo od modulového koša
Rýchloupínací vstup, čistá preplachovacia voda z koša modulu do každej trysky vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 253 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 192 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 488 mm |
| Čistá hmotnosť | 2,45 kg |