Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kôš na čistenie vstrekovania, Stojan na koše na čistenie vstrekovania, Vstrekovací modul
Používa sa na čistenie pipiet.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Počet trysiek | 119 ks |
| Výška rámu | 150 mm |
Stojan na čistiaci kôš vstrekovacieho modulu s pripojovacím portom
Zaťaženie naľavo a napravo od modulového koša
Rýchloupínací vstup, čistá preplachovacia voda z koša modulu do každej trysky vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 189 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 190 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 485 mm |
| Čistá hmotnosť | 4,15 kg |