Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kôš na čistenie vstrekovania, Stojan na koše na čistenie vstrekovania, Vstrekovací modul
Môže vyčistiť 28 ks pipiet, 28 ks ampuliek na vzorky a 9 ks Erlenmeyerových baniek, banky, odmerné banky atď.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Vstrekovacia tryska | ф 2,5 mm x V110 mm ф 4 mm x V160 mm ф 6 mm x V220 mm |
| Počet trysiek | 65 ks |
| Sedlá pre pipety | 28 ks |
| Držiak na kríž | 28 ks |
| Počet držiteľov | 9 ks |
| Umiestnenie pružín | 9 ks |
| Povrchová úprava držiakov | PA |
Stojan na čistiaci kôš vstrekovacieho modulu s pripojovacím portom
Zaťaženie naľavo a napravo od modulového koša
Rýchloupínací vstup, čistá preplachovacia voda z koša modulu do každej trysky vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 265 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 190 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 493 mm |
| Čistá hmotnosť | 3 kg |