Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš hornej vrstvy, Čistiaci kôš strednej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš hornej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš strednej vrstvy, Modulový kôš hornej vrstvy, Modulový kôš strednej vrstvy
Montované v dvojvrstvovej alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Šesť |
| Regulátor polohy | Dva |
| Rozpoznávač košíkov | Jeden |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
Stojan na koše s modulovým pripojením
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Vodiaca lišta z nehrdzavejúcej ocele s ložiskami na oboch stranách
Rýchloupínací prívod vody, preplachovacia voda zo zadnej strany komory do každého vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 140 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 536 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 562 mm |
| Čistá hmotnosť | 3,35 kg |