Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | 316L Nerezová oceľ |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Vložte do spodnej časti čistiaceho stroja
Prenášajte všetky druhy sieťovaných misiek a všetky druhy vložiek do košov
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 79 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 529 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 546 mm |
| Čistá hmotnosť | 2 kg |