Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
Rozdelené na dve vrstvy pre naplnenie sieťového podnosu
Vstavané rotačné rozprašovacie rameno
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 226 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 529 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 569 mm |
| Čistá hmotnosť | 5,6 kg |