Rýchle a vynikajúce cenové ponuky, informovaní poradcovia, ktorí vám pomôžu vybrať správne riešenie, ktoré vyhovuje všetkým vašim potrebám, krátka dodacia lehota, zodpovedné zaobchádzanie s kvalitou a jedinečné produkty a služby pre platobné a prepravné záležitosti pre OEM dodávky Číny UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Pozývame vás, aby ste si určite pozreli našu výrobnú jednotku a tešíme sa na budovanie priateľských obchodných vzťahov so zákazníkmi u vás doma aj v zahraničí v dlhodobom horizonte.
Rýchle a vynikajúce cenové ponuky, informovaní poradcovia, ktorí vám pomôžu vybrať správne riešenie, ktoré vyhovuje všetkým vašim potrebám, krátka doba vypracovania, zodpovedné zaobchádzanie s kvalitou a jedinečné produkty a služby pre platobné a prepravné záležitosti.Čínsky LED modul, Vstrekovací modulNeustále vytvárame nové technológie na zefektívnenie výroby a dodávame tovar za konkurencieschopné ceny a vysokú kvalitu! Spokojnosť zákazníkov je našou prioritou! Môžete nám dať vedieť o vašom nápade a vyvinúť jedinečný dizajn pre váš vlastný model, aby ste predišli prílišnému množstvu podobných dielov na trhu! Ponúkneme vám naše najlepšie služby, aby sme uspokojili všetky vaše potreby! Nezabudnite nás ihneď kontaktovať!
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Kôš na čistenie vstrekovania, Stojan na koše na čistenie vstrekovania, Vstrekovací modul
Používa sa na čistenie laboratórneho skla, ako je Erlenmeyerova banka, trojuholníková banka, banka s okrúhlym dnom, banka s plochým dnom, odmerná banka a odmerka.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Vstrekovacia tryska | Rozmery 6 mm x V 220 mm |
| Počet trysiek | 8 ks |
| Počet držiteľov | 8 ks |
| Umiestnenie pružín | 8 ks |
| Povrchová úprava držiakov | PA |
Stojan na čistiaci kôš vstrekovacieho modulu s pripojovacím portom
Zaťaženie naľavo a napravo od modulového koša
Rýchloupínací vstup, čistá preplachovacia voda z koša modulu do každej trysky vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 253 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 140 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 488 mm |
| Čistá hmotnosť | 0,9 kg |