Rising-F1
Čistiaci kôš, Stojan na koše, Modulový kôš,
Dvojvrstvová štruktúra, vhodná pre modul stojana so vstrekovacími košmi a modul stojana so nevstrekovacími košmi
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Rozpoznávač košíkov | Jeden |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Počet načítateľných modulov | Dve vrstvy |
| Počet jednovrstvových modulov | Dva |
Stojan na koše s modulovým pripojením
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Namontované na oboch vodiacich lištách z nehrdzavejúcej ocele
Rýchloupínací prívod vody, preplachovacia voda zo zadnej strany komory do každého vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 609 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 619 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 790 mm |
| Čistá hmotnosť | kg |