Rising-F1
Kôš na čistenie vstrekovania, Stojan na koše na čistenie vstrekovania, Vstrekovací modul
Používa sa na čistenie vzorkovacích ampuliek
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
| Vstrekovacia tryska | Rozmery 2,5 mm x výška 110 mm |
| Počet trysiek | 88 ks |
| Držiak na kríž | 88 ks |
Stojan na čistiaci kôš vstrekovacieho modulu s pripojovacím portom
Zaťaženie naľavo a napravo od modulového koša
Rýchloupínací vstup, čistá preplachovacia voda z koša modulu do každej trysky vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 170 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 558 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 352 mm |
| Čistá hmotnosť | kg |