Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš bez vstrekovania
Vhodné pre nádoby so širokým hrdlom, odmerky atď.
| Materiál | Nerezová oceľ 316L |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Malé pružinové svorky | 18 |
| Výška | 105 mm |
| Rozstup | 60 mm |
| Veľké pružinové svorky | 10 |
| Výška | 175 mm |
| Rozstup | 60 mm |
Modul košíka
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 186 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 220 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 445 mm |
| Čistá hmotnosť | kg |