Moment-1
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy,
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | 316L Nerezová oceľ |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
| Priemer rýchleho rozhrania | 32mm |
Stojan na koše s modulovým pripojením
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Namontované na oboch vodiacich lištách z nehrdzavejúcej ocele
Rýchloupínací prívod vody, preplachovacia voda zo zadnej strany komory do každého vstrekovacieho modulu
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 158 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 528 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 566 mm |
| Čistá hmotnosť | 3 kg |

Spoločnosť XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je popredný výrobca umývačiek laboratórneho skla so sídlom v meste Hangzhou v provincii Zhejiang v Číne. XPZ sa špecializuje na výskum, výrobu a obchod s automatickými umývačkami skla, ktoré sa používajú v biofarmaceutickom priemysle, zdravotníctve, kontrolách kvality, monitorovaní potravín a petrochemickom priemysle.
Spoločnosť XPZ sa zaviazala pomáhať riešiť všetky druhy problémov s čistením. Sme hlavným dodávateľom pre čínske inšpekčné orgány a chemické podniky. Značka XPZ sa medzitým rozšírila do mnohých ďalších krajín, ako je India, Spojené kráľovstvo, Rusko, Južná Kórea, Uganda, Filipíny atď. Spoločnosť XPZ poskytuje integrované riešenia založené na individuálnom dopyte vrátane výberu produktov, školenia inštalácie a obsluhy atď.
Získame viac podnikových výhod, aby sme mohli poskytovať inovatívne produkty s vysokou kvalitou a vynikajúcimi službami, aby sme si udržali dlhodobé priateľstvo.
XPZ Factory

Výstava

