Moment-2
Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Čistiaci kôš spodnej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš spodnej vrstvy, Modulový kôš spodnej vrstvy
Montované v jedno-, dvoj- alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | 316L Nerezová oceľ |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Osem |
| Regulátor polohy | Dva |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Vložte do spodnej časti čistiaceho stroja
Prenášajte všetky druhy sieťovaných misiek a všetky druhy vložiek do košov
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 83 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 531 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 560 mm |
| Čistá hmotnosť | 2 kg |
Certifikácia
Profil spoločnosti
XPZ je popredný výrobca umývačiek laboratórneho skla so sídlom v meste Hangzhou v provincii Zhejiang v Číne. XPZ sa špecializuje na výskum, výrobu a obchod s automatickými umývačkami skla, ktoré sa používajú v biofarmaceutickom priemysle, zdravotníctve, kontrolách kvality, monitorovaní potravín a petrochemickom priemysle.
Spoločnosť XPZ sa zaviazala pomáhať riešiť všetky druhy problémov s čistením. Sme hlavným dodávateľom pre čínske inšpekčné orgány a chemické podniky. Značka XPZ sa medzitým rozšírila do mnohých ďalších krajín, ako je India, Spojené kráľovstvo, Rusko, Južná Kórea, Uganda, Filipíny atď. Spoločnosť XPZ poskytuje integrované riešenia založené na individuálnom dopyte vrátane výberu produktov, školenia inštalácie a obsluhy atď.
Výstava