Sláva-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Čistiaci kôš hornej vrstvy, Čistiaci kôš strednej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš hornej vrstvy, Stojan na čistiaci kôš strednej vrstvy, Modulový kôš hornej vrstvy, Modulový kôš strednej vrstvy
Montované v dvojvrstvovej alebo trojvrstvovej umývačke, vložené do rôznych vstrekovacích modulov, preplachovanie opakovane použiteľného laboratórneho skla, keramiky, plastov, nehrdzavejúcej ocele a podobne.
| Materiál | 316L Nerezová oceľ |
| Farba | Matná nehrdzavejúca oceľ |
| Aktivitný valec | Šesť |
| Regulátor polohy | Dva |
| Rozpoznávač košíkov | Jeden |
| Zdvih rámu koša s push-pull | 550 mm |
Vstavané rotačné rozprašovacie rameno
Ručné push-pull čistiace komory vstupu a výstupu
Vodiaca lišta z nehrdzavejúcej ocele s ložiskami na oboch stranách
Rýchloupínací prívod vody, preplachovacia voda zo zadnej strany komory do každého vstrekovacieho modulu
Možno doň umiestniť košíky používané na čisté fľaše so širokým hrdlom
| Vonkajšie rozmery, výška v mm | 183 mm |
| Vonkajšie rozmery, šírka v mm | 535 mm |
| Vonkajšie rozmery, hĺbka v mm | 552 mm |
| Čistá hmotnosť | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ je popredný výrobca umývačiek laboratórneho skla so sídlom v meste Hangzhou v provincii Zhejiang v Číne. XPZ sa špecializuje na výskum, výrobu a obchod s automatickými umývačkami skla, ktoré sa používajú v biofarmaceutickom priemysle, zdravotníctve, kontrolnom prostredí kvality, monitorovaní potravín a petrochemickom priemysle.
Spoločnosť XPZ sa zaviazala pomáhať riešiť všetky druhy problémov s čistením. Sme hlavným dodávateľom pre čínske inšpekčné orgány a chemické podniky. Značka XPZ sa medzitým rozšírila do mnohých ďalších krajín, ako je India, Spojené kráľovstvo, Rusko, Južná Kórea, Uganda, Filipíny atď. Spoločnosť XPZ poskytuje integrované riešenia založené na individuálnom dopyte vrátane výberu produktov, školenia inštalácie a obsluhy atď.
Získame viac podnikových výhod, aby sme mohli poskytovať inovatívne produkty s vysokou kvalitou a vynikajúcimi službami, aby sme si udržali dlhodobé priateľstvo.
Výstava

